Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-15%
Клуб маса БАРБИ
Димензии: 110 x 60 х 42 cm Боја: Бела висок сјај Изработка: Клуб маса..
8.415 ден.9.900 ден.
без ДДВ: 7.131 ден.
-15%
Клуб маса БАРОКО
Димензии: 120 x 80 х 45 cm Боја: Махагон Изработка: Класична..
11.815 ден.13.900 ден.
без ДДВ: 10.013 ден.
-15%
Клуб маса БЕЛА
Димензии: 120 x 60 x 42 cm Боја: Сонома Материјал: Клуб маса со плотна изработена од калено ст..
6.715 ден.7.900 ден.
без ДДВ: 5.691 ден.
-15%
Клуб маса БРАНЕ
Димензии: 120 x 71 х 45 cm Дезен:  - Бела Плус со Црна Плус - Тем..
5.865 ден.6.900 ден.
без ДДВ: 4.970 ден.
-15%
Клуб маса ГАСПАРО
Димензии: 120 x 60 х 45 cm Боја: Снежен Даб со Сива Бор Изработка:&nb..
8.415 ден.9.900 ден.
без ДДВ: 7.131 ден.
-15%
Клуб маса ГИГОЛО
Димензии: 120 x 75 x 43 cm Боја: Бела висок сјај Изработка: Медијапан *Производот..
8.415 ден.9.900 ден.
без ДДВ: 7.131 ден.
-15%
Клуб маса ГРАЦИЕЛА
Димензии: 110 x 60 x 45 cm Боја: Бела Материјал: Клуб масаизработена од медијапан висок сјај и..
10.965 ден.12.900 ден.
без ДДВ: 9.292 ден.
-15%
Клуб маса ДЕБРА
Димензии: 120 x 70 х 45 cm Боја: Црно-Бела Изработка: Клуб..
7.565 ден.8.900 ден.
без ДДВ: 6.411 ден.
-15%
Клуб маса ДИАНА МАКС 50 цм Х
Димензии: 120 x 70 х 60 cm Боја:  - Венге - ..
8.415 ден.9.900 ден.
без ДДВ: 7.131 ден.
-15%
Клуб маса ДИАНА Х-МИКС
Димензии: 110 x 60 х 55 cm Боја:  - Бела Сјај со Сонома Даб ..
8.415 ден.9.900 ден.
без ДДВ: 7.131 ден.
-15%
Клуб маса ДКЈ296
Димензии: 130 x 65 х 43,5 cm Боја: Бела и Сива како на фотографијата Изработка:..
21.165 ден.24.900 ден.
без ДДВ: 17.936 ден.
-15%
Клуб маса ДКЈ366-П2
Димензии: 120 x 61 х 44 cm Боја: Бела, Сива, Жолта - Како на слика..
13.515 ден.15.900 ден.
без ДДВ: 11.453 ден.
-15%
Клуб маса ДКЈ367
Димензии: 131,2 x 66,2 х 44 cm Боја: Бела, Сива, Жолта - Како..
16.065 ден.18.900 ден.
без ДДВ: 13.614 ден.
-15%
Клуб маса ДКЈ367-П2
Димензии: 131,2 x 66,2 х 44 cm Боја: Бела, Сива, Жолта - Како..
16.065 ден.18.900 ден.
без ДДВ: 13.614 ден.
-15%
Клуб маса ДКЈ369
Димензии: 120 x 60 х 49 cm Боја: Бела, Сива, Крем - Како..
16.915 ден.19.900 ден.
без ДДВ: 14.335 ден.
-15%
Клуб маса ДКЈ375
Димензии: 120 x 60 х 44 cm Боја: Бела, Црна - Како на сликата Изработка: Медијапан и кален..
15.215 ден.17.900 ден.
без ДДВ: 12.894 ден.
-15%
Клуб маса ДКЈ377
Димензии: 120 x 60 х 44 cm Боја: Бела, Црна - Како на сликата..
15.215 ден.17.900 ден.
без ДДВ: 12.894 ден.
-15%
Клуб маса ДУРО
Димензии: 120 x 75 х 43 cm Боја: Бела Бор и Антик Даб Изработка: Ивер..
9.265 ден.10.900 ден.
без ДДВ: 7.852 ден.
-15%
Клуб маса ЕРНЕС
Димензии: 130 x 70 х 45 cm Боја: Црна Изработка: Клуб маса обло..
8.415 ден.9.900 ден.
без ДДВ: 7.131 ден.
-15%
Клуб маса ЗЕУС
Димензии: 130 x 70 cm Боја: Бела Материјал: Клуб маса изработена од МДФ висок сјај и стак..
15.215 ден.17.900 ден.
без ДДВ: 12.894 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS