Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
Бифе ЛАЦИУМ
Димензии: 161,5 х 41,6 х 85,1 cm Боја: MUD Даб со Црн Даб Изработка:..
14.310 ден.15.900 ден.
без ДДВ: 12.127 ден.
-10%
Бифе ЛОКАРНО
Димензии: 149,6 х 41,1 х 81,7 cm Боја: Нелсон Даб и Сива Изработка: Медиј..
14.310 ден.15.900 ден.
без ДДВ: 12.127 ден.
-10%
Бифе МАРЕЈ
Димензии: 167,7 х 41,7 х 91,7 cm Боја: Темен Даб со Бела Сјај Израбо..
16.110 ден.17.900 ден.
без ДДВ: 13.653 ден.
-10%
Бифе СЛЕЈТ
Димензии: 150 х 42 х 82 cm Боја: Бела Изработка: Медијапан Бесплатна испорак..
12.510 ден.13.900 ден.
без ДДВ: 10.602 ден.
-10%
Бифе СОФИЈА
Димензии: 140 х 45 х 81 cm Боја: Корно Изработка: Бифе изработено од иверка. ..
8.370 ден.9.300 ден.
без ДДВ: 7.093 ден.
-10%
Бифе СТЕРС
Димензии: 194,8 х 41,6 х 85 cm Боја: Нелсон Даб со Сив Даб Изработка: Биф..
15.210 ден.16.900 ден.
без ДДВ: 12.890 ден.
-15%
Блок кујна ЏЕРСИ
Димензии:  - горен ред: 260 х 30 х 72 cm - долен ред: 260 х 55 х 72 cm ..
24.565 ден.28.900 ден.
без ДДВ: 20.818 ден.
-10%
Блок кујна ДАЈМОНД
Димензии:  - горен ред: 320 х 30 х 72 cm - долен ред: 320 х 60 х 90 cm Дебел..
38.610 ден.42.900 ден.
без ДДВ: 32.720 ден.
-15%
Блок кујна ЕВА
Димензии:  - горен ред: 200 х 30 х 72 cm - долен ред: 200 х 46 х 72 cm ..
11.815 ден.13.900 ден.
без ДДВ: 10.013 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-15%
Блок кујна КЕЛН
Димензии:  - горен ред: 260 х 30 х 72 cm - долен ред: 260 х 55 х 72 cm ..
24.565 ден.28.900 ден.
без ДДВ: 20.818 ден.
-10%
Блок кујна ЛОРЕТА ЛУКСОРИ
Димензии:  - горен ред: 260 х 37 х 70 cm - долен ред: 260 х 57 х 86 cm ..
37.710 ден.41.900 ден.
без ДДВ: 31.958 ден.
-15%
Блок кујна МАРИЈА
Димензии:  - горен ред: 200 х 32 х 72 cm - долен ред: 140 х 55 х 72 cm ..
10.115 ден.11.900 ден.
без ДДВ: 8.572 ден.
-10%
Блок кујна ОКТАВИА ЛУКСОРИ
Димензии:  - горен ред: 260 х 37 х 70 cm - долен ред: 260 х 57 х 86 cm ..
37.710 ден.41.900 ден.
без ДДВ: 31.958 ден.
-15%
Блок кујна ПОЛАНД
Димензии:  - горен ред: 300 х 29,5 х 72 cm - долен ред: 300 х 55 х 72 cm Бој..
22.865 ден.26.900 ден.
без ДДВ: 19.377 ден.
-15%
Блок кујна СИТИ 70
Димензии:  - горен ред: 260 х 30 х 72 cm - долен ред: 200 х 60 х 90 cm Бој..
14.365 ден.16.900 ден.
без ДДВ: 12.174 ден.
-15%
Блок кујна ФОРТЕ
Димензии:  - горен ред: 300 х 30 х 72 cm - долен ред: 300 х 55 х 72 cm Боја:..
26.265 ден.30.900 ден.
без ДДВ: 22.258 ден.
-15%
Блок кујна ХЕЛЕНА
Димензии:  - горен ред: 200 х 29,5 х 72 cm - долен ред: 200 х 55 х 72 cm Б..
12.665 ден.14.900 ден.
без ДДВ: 10.733 ден.
-20%
Витрина БОЈАНА
Димензии: 80 х 40 х 181 cm Боја: Корно Изработка: Витрина изработена од иверка..
4.720 ден.5.900 ден.
без ДДВ: 4.000 ден.
-10%
Двосед ЛИВОРНО
Димензии: 147 х 87 x 100 cm Боја:  - Бела - Кафена - Црна Изра..
24.210 ден.26.900 ден.
без ДДВ: 20.517 ден.
-10%
Двосед ЛИВОРНО Штоф
Димензии: 147 х 87 x 100 cm Боја:  - Кафена - Сива Изработка: Дв..
17.910 ден.19.900 ден.
без ДДВ: 15.178 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS