Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
Спална соба КАТЕРИНА
Димензии:  - лежај:165 x 200 x 90 cm (за душек 160 x 200 c..
16.999 ден.18.900 ден.
без ДДВ: 14.406 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-9%
Спална соба ЛАЗУР
Димензии:  - лежај: 164 х 204 х 90 cm - димензии за душек: 160 х 200..
18.999 ден.20.900 ден.
без ДДВ: 16.101 ден.
-15%
Спална соба СОФИЈА
Димензии:  - лежај: 201 х 203 х 80,5 cm - димензии за душек: 160 х 2..
21.999 ден.25.900 ден.
без ДДВ: 18.643 ден.
Врз основа на 1 оценки.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS