Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-15%
Клуб маса ФИНТ
Димензии: 75 x 75 х 37 cm Боја: Како на фотографијата Изработка: Клуб маса изр..
5.015 ден.5.900 ден.
без ДДВ: 4.250 ден.
-15%
Клуб маса Х-4
Димензии: 140 х 75 х 47 cm Боја: како на фотографијата Изработка: Медијап..
19.465 ден.22.900 ден.
без ДДВ: 16.496 ден.
-15%
Клуб маса ХАДЕС
Димензии: 120 x 70cm Боја: Бела Изработка: Клуб маса изработена од МД..
18.615 ден.21.900 ден.
без ДДВ: 15.775 ден.
-15%
Клуб маса ЦЕЛИНЕ
Димензии: 120 x 60 x 45 cm Боја: Сива Материјал: Клуб маса изработена од МДФ и база од МДФ пре..
10.115 ден.11.900 ден.
без ДДВ: 8.572 ден.
-10%
Лежај ДАРИЈАН
Димензии на лежај: 194 х 218 х 124 cm Висина на лежај: 33 cm Ди..
17.010 ден.18.900 ден.
без ДДВ: 14.415 ден.
-10%
Лежај ЕЛМО
Надворешни димензии: 182 x 227 х 109 cm Висина на лежај: 30 cm Димен..
17.910 ден.19.900 ден.
без ДДВ: 15.178 ден.
-15%
Лежај ХУСК
Димензии на лежај: 200 х 220 х 107 cm Димензии за душек: 160 х 200 cm ..
16.900 ден.19.900 ден.
без ДДВ: 14.322 ден.
-10%
Ормар ДЕЛУКС
Димензии: 180 х 52 х 210 cm Боја: Темна Сонома со Бела  Из..
13.410 ден.14.900 ден.
без ДДВ: 11.364 ден.
-10%
Ормар ОРГАНЗА
Димензии: 140 х 52 х 230 cm Боја: Темна Сонома со Бела Изработка:&..
12.510 ден.13.900 ден.
без ДДВ: 10.602 ден.
-10%
Ормар САРДИНИЈА
Димензии: 190 х 53 х 200 cm Боја: Бела со Сонома Изработка: Ор..
14.310 ден.15.900 ден.
без ДДВ: 12.127 ден.
-10%
Ормар ЦУРА 150
Димензии: 152 х 52 х 190 cm Боја: Килибар Даб (К006) со Бела Изр..
10.440 ден.11.600 ден.
без ДДВ: 8.847 ден.
-10%
Плакар 240
Димензии: 240 х 60 х 223 cm Боја: Венеција (Орев) со Крем Изработка: Иверка ..
17.910 ден.19.900 ден.
без ДДВ: 15.178 ден.
-10%
Плакар 270
Димензии: 270 х 60 х 223 cm Боја:  - Венеција (Орев) со Крем ..
18.810 ден.20.900 ден.
без ДДВ: 15.941 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-10%
Плакар 300
Димензии: 300 х 60 х 223 cm Боја: - Венеција (Орев) - Крем - Црна - Б..
22.140 ден.24.600 ден.
без ДДВ: 18.763 ден.
-10%
Плакар ЈАВА
Димензии: 220 х 61 х 210 cm Боја: MUD Даб со Црно Стакло  ..
25.740 ден.28.600 ден.
без ДДВ: 21.814 ден.
-10%
Плакар ВИНЕР
Димензии: 170 х 60 х 223 cm Боја:  - Бела Плус - Светла Сонома ..
11.610 ден.12.900 ден.
без ДДВ: 9.839 ден.
-10%
Плакар ДРЕАМ
ДРЕАМ 200 Димензии: 200 х 61 х 216 cm   ДРЕАМ 250 Димен..
18.810 ден.20.900 ден.
без ДДВ: 15.941 ден.
-10%
Плакар ЛИОН
ЛИОН 160 Димензии: 160 х 61 х 216 cm ​ ЛИОН 235 Димензии: 235 х 61 х 216..
19.440 ден.21.600 ден.
без ДДВ: 16.475 ден.
-10%
Плакар МИКС
Димензии: 150 х 60 х 200 cm Боја: Бела Софт - Светла Сонома Изработ..
12.240 ден.13.600 ден.
без ДДВ: 10.373 ден.
-10%
Плакар ОХАЈО
Димензии: 120 х 61 х 190 cm Боја: Сонома со Какао Изработка: Израбо..
9.540 ден.10.600 ден.
без ДДВ: 8.085 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS