Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
Плакар ПЛАКАТО
Димензии: 170.3 x 61,2 x 190,5 cm Боја:  - Бела со Њујорк принт ..
17.910 ден.19.900 ден.
без ДДВ: 15.178 ден.
-10%
Плакар РОКЕТ
РОКЕТ 200 Димензии: 200 х 61 х 216 cm   РОКЕТ 250 Димензии: 250 х..
22.410 ден.24.900 ден.
без ДДВ: 18.992 ден.
-10%
Плакар СИТИ 1006
Димензии: 150 х 59 х 191 cm Боја: Орев Изработка: Плакар изработе..
11.340 ден.12.600 ден.
без ДДВ: 9.610 ден.
-10%
Плакар СОФИЈА
Димензии: 200 х 60 х 223 cm Боја:  - Венеција (Орев) - Крем ..
14.940 ден.16.600 ден.
без ДДВ: 12.661 ден.
Врз основа на 2 оценки.
-10%
Плакар ХОРИЗОНТ
Димензии: 200 х 60 х 223 cm Боја:  - Темна Сонома - Бела Сјај (лице)..
17.640 ден.19.600 ден.
без ДДВ: 14.949 ден.
-15%
Претсобје СЛЕЈТ
Димензии: 246 (215 минимум) x 35 х 194 cm - висок елемент: 54,5 x 35 х 194 cm -..
17.765 ден.20.900 ден.
без ДДВ: 15.055 ден.
-15%
Сандаче за чевли 113
Димензии: 50 x 25 х 163,5 cm Боја: Венге (корпус) со Астра дезен (преден дел) Изр..
5.865 ден.6.900 ден.
без ДДВ: 4.970 ден.
-15%
Сандаче за чевли СИТИ 286
Димензии: 67 x 28 х 98 cm Боја: Корно со Елвира Изработка: Сандаче во д..
4.165 ден.4.900 ден.
без ДДВ: 3.530 ден.
-10%
Спална соба TIZIANO
Димензии:  - лежај: 200 х 213 х 83 cm - димензии за душек: 160 х 200..
44.910 ден.49.900 ден.
без ДДВ: 38.059 ден.
-10%
Спална соба ЏУЛИЈА
Димензии:  - лежај: 254,6 х 205 х 90 cm - димензии за душек: 160 х 200 cm - ..
27.810 ден.30.900 ден.
без ДДВ: 23.568 ден.
-10%
Спална соба АЛЕТА
Димензии:  - лежај: 193 х 210,4 х 95,2 cm - димензии за душек:&..
49.410 ден.54.900 ден.
без ДДВ: 41.873 ден.
-10%
Спална соба АНА
Димензии:  - димензии за душек: 160 х 200 cm - лежај: 168,5 х 212,5 ..
24.210 ден.26.900 ден.
без ДДВ: 20.517 ден.
-10%
Спална соба ВИТО
Димензии:  - лежај со натказни: 244 х 239 х 92 cm - димензии за душек: 180 х 2..
44.910 ден.49.900 ден.
без ДДВ: 38.059 ден.
-10%
Спална соба ГРЕЈ
Димензии:  - димензии за душек: 160 х 200 cm - лежај: 194,5 х 204,5 ..
18.810 ден.20.900 ден.
без ДДВ: 15.941 ден.
-10%
Спална соба ДАРК
Димензии:  - димензии за душек: 160 х 200 cm - лежај: 164,5 х 206 х 84&nb..
17.010 ден.18.900 ден.
без ДДВ: 14.415 ден.
-10%
Спална соба ЛАЈТ
Димензии:  - димензии за душек: 160 х 200 cm - лежај: 164,5 х 206 х..
17.010 ден.18.900 ден.
без ДДВ: 14.415 ден.
-10%
Спална соба ЛАУРА
Димензии: - лежај: 267,5 х 208 х 109 cm - димензии за душек: 180 х 200 cm - плака..
49.410 ден.54.900 ден.
без ДДВ: 41.873 ден.
-10%
Спална соба РОМА 2
Димензии: - димензии за душек: 160 х 200 cm - лежај: 178 х 211 х 119 cm - ор..
38.610 ден.42.900 ден.
без ДДВ: 32.720 ден.
-10%
Спална соба СИТИ 470
Димензии:  - лежај: 164,5 х 206 cm (висина 101 cm) - плакар: 180 х 52,5 х 202,..
19.710 ден.21.900 ден.
без ДДВ: 16.703 ден.
-15%
Стол HAPPY
Димензии: 41 x 44 х 97 cm - димензии на седечки дел: 41 х 39 cm - ..
1.606 ден.1.890 ден.
без ДДВ: 1.361 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS