Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-15%
Стол ЈОСИФ
Димензии: 42 x 53 х 103 cm - Висина на седечки дел: 48 cm Боја:  - Кр..
2.712 ден.3.190 ден.
без ДДВ: 2.298 ден.
-15%
Стол БЕЛДЕН
Димензии: 46 x 52 х 89 cm - димензии на седечки дел: 45 х 42 cm - висина ..
3.392 ден.3.990 ден.
без ДДВ: 2.874 ден.
-15%
Стол БРУНО
Димензии: 44 x 49 х 103 cm - димензии на седечки дел: 42 х 41 cm - в..
2.541 ден.2.990 ден.
без ДДВ: 2.154 ден.
-15%
Стол ВАЛЕН
Димензии: 46 x 45 х 83 cm - димензии на седечки дел: 46 х 40 cm - висина ..
2.031 ден.2.390 ден.
без ДДВ: 1.722 ден.
-15%
Стол ГРАЦ
Димензии: 67 x 58 х 89 cm   Боја: - Сива  ..
4.165 ден.4.900 ден.
без ДДВ: 3.530 ден.
-15%
Стол ДАЛТОН
Димензии: 64 x 55 х 88 cm - димензии на седечки дел: 49 х 44 cm - висина ..
2.380 ден.2.800 ден.
без ДДВ: 2.017 ден.
-15%
Стол ДОНА
Димензии: 44 x 53 х 101 cm - димензии на седечки дел: 43 х 41 cm - в..
2.456 ден.2.890 ден.
без ДДВ: 2.082 ден.
-15%
Стол ДЦ1727-2
Димензии: 58 x 57 х 83 cm - димензии на седечки дел: 42 х 44&..
2.465 ден.2.900 ден.
без ДДВ: 2.089 ден.
-15%
Стол ДЦ1731-2
Димензии: 50 x 58 х 85 cm - димензии на седечки дел: 42 х 42&..
2.541 ден.2.990 ден.
без ДДВ: 2.154 ден.
-15%
Стол ДЦ1739
Димензии: 54 x 57 х 86 cm - димензии на седечки дел: 38 х 43 cm ..
2.881 ден.3.390 ден.
без ДДВ: 2.442 ден.
-15%
Стол ДЦ1741
Димензии: 58 x 56 х 80 cm - димензии на седечки дел: 41 х 40 ..
3.315 ден.3.900 ден.
без ДДВ: 2.809 ден.
-15%
Стол ДЦ1742
Димензии: 61 x 53 х 84 cm - димензии на седечки дел: 44 х 42&..
2.797 ден.3.290 ден.
без ДДВ: 2.370 ден.
-15%
Стол ДЦ1779-2
Димензии: 38 x 44 х 87 cm - димензии на седечки дел: 38 х 44 cm ..
2.465 ден.2.900 ден.
без ДДВ: 2.089 ден.
-15%
Стол ДЦ1782-2
Димензии: 47 x 61 х 88 cm - димензии на седечки дел: 45 х 42&..
2.797 ден.3.290 ден.
без ДДВ: 2.370 ден.
-15%
Стол ДЦ332
Димензии: 44 x 50 х 96 cm - димензии на седечки дел: 44 х 41&..
2.286 ден.2.690 ден.
без ДДВ: 1.938 ден.
-15%
Стол ДЦ355 кожа
Димензии: 43 x 47 х 77 cm - димензии на седечки дел: 41 х 44 cm - ви..
2.542 ден.2.990 ден.
без ДДВ: 2.154 ден.
-15%
Стол ДЦ355 штоф
Димензии: 48 x 57 х 81 cm - димензии на седечки дел: 38 х 44 cm - ви..
2.542 ден.2.990 ден.
без ДДВ: 2.154 ден.
-15%
Стол ЕДЕЛИНЕ
Димензии: 47 x 56 х 88 cm - димензии на седечки дел: 45 х 45 cm - висина ..
1.955 ден.2.300 ден.
без ДДВ: 1.657 ден.
-15%
Стол ЗЕЛМА
Димензии: 46 x 57 х 90 cm - димензии на седечки дел: 45 х 43 cm - висина ..
3.392 ден.3.990 ден.
без ДДВ: 2.874 ден.
-15%
Стол К201
Димензии: 48 x 57 х 80 cm Боја:  - Бела - Црна - Жолта - Светло С..
2.797 ден.3.290 ден.
без ДДВ: 2.370 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS