Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-15%
Стол К220
Димензии: 43 x 45 х 79 cm - димензии на седечки дел: 38 х 38 cm - ви..
2.465 ден.2.900 ден.
без ДДВ: 2.089 ден.
-15%
Стол КАНДИС
Димензии: 57 x 51 х 86 cm - димензии на седечки дел: 50 х 43 cm - висина ..
3.987 ден.4.690 ден.
без ДДВ: 3.378 ден.
-15%
Стол КАРСОН
Димензии: 53 x 53 х 93 cm - димензии на седечки дел: 43 х 45 cm - ви..
2.805 ден.3.300 ден.
без ДДВ: 2.377 ден.
-15%
Стол КОРАЛ
Димензии: 42 x 48 x 98 cm - висина на седечки дел: 46 cm​ Боја: - Бела - Жолта - К..
2.712 ден.3.190 ден.
без ДДВ: 2.298 ден.
-15%
Стол ЛАРИМАР
Димензии: 45 x 61 х 84 cm - висина на седечки дел: 47 cm ..
3.987 ден.4.690 ден.
без ДДВ: 3.378 ден.
-15%
Стол ЛЕО
Димензии: 44 x 53 х 91 cm - димензии на седечки дел: 44 х 40 cm - ви..
2.881 ден.3.390 ден.
без ДДВ: 2.442 ден.
-15%
Стол ЛИМБО
Димензии: 42 x 61 x 99,5 cm Висина на седиште: 47 cm Боја: Бела Изработ..
3.137 ден.3.690 ден.
без ДДВ: 2.658 ден.
-15%
Стол МАВИС
Димензии: 49 x 45 х 84 cm - димензии на седечки дел: 45 х 39 cm - висина ..
2.541 ден.2.990 ден.
без ДДВ: 2.154 ден.
-15%
Стол МАРИО
Димензии: 45 x 61 х 88 cm - Висина на седечки дел: 48 cm Боја:  - Сив..
2.712 ден.3.190 ден.
без ДДВ: 2.298 ден.
-15%
Стол МИЛА
Димензии: 45 x 50 х 99 cm - димензии на седечки дел: 43 х 40 cm - ви..
2.032 ден.2.390 ден.
без ДДВ: 1.722 ден.
-15%
Стол МИЛАНО
Димензии: 45 x 48 х 95 cm - димензии на седечки дел: 43 х 38 cm - ви..
2.881 ден.3.390 ден.
без ДДВ: 2.442 ден.
-15%
Стол МОМО
Димензии: 41 x 52 х 99 cm - висина на седечки дел: 48 cm Боја:&nbs..
2.805 ден.3.300 ден.
без ДДВ: 2.377 ден.
-15%
Стол ПАЛМА 2
Димензии: 46 x 53 х 99 cm - димензии на седечки дел: 45 х 40 cm - ви..
2.372 ден.2.790 ден.
без ДДВ: 2.010 ден.
-15%
Стол ПИРИТЕ
Димензии: 43 x 58 x 97 cm - висина на седечки дел: 46 cm Боја: - Антрацит - Кафена ..
3.392 ден.3.990 ден.
без ДДВ: 2.874 ден.
-15%
Стол РОЈАЛ
Димензија: 48 x 45 x 99,5 cm - Висина на седечки дел: 46 cm Боја: Ма..
3.910 ден.4.600 ден.
без ДДВ: 3.314 ден.
-15%
Стол САРА
Димензии: 42 x 47 х 101 cm - димензии на седечки дел: 40 х 40 cm - в..
1.861 ден.2.190 ден.
без ДДВ: 1.578 ден.
-15%
Стол САФИР
Димензии: 43 x 50 х 80 cm - висина на седечки дел: 47 cm ..
2.542 ден.2.990 ден.
без ДДВ: 2.154 ден.
-15%
Стол СЕАТОН
Димензии: 47 x 55 х 88 cm - димензии на седечки дел: 45 х 42 cm - висина ..
3.392 ден.3.990 ден.
без ДДВ: 2.874 ден.
-15%
Стол СИГИЛИТЕ
Димензии: 42 x 48 x 98 cm - висина на седечки дел: 48 cm​ Боја: - Бела - Капучино ..
2.372 ден.2.790 ден.
без ДДВ: 2.010 ден.
-15%
Стол Т-130
Димензии: 45 x 48 х 104 cm - димензии на седечки дел: 45 х 42 cm - в..
1.947 ден.2.290 ден.
без ДДВ: 1.650 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS