Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-15%
Стол Т-400
Димензии: 46 x 50 х 100 cm - димензии на седечки дел: 46 х 41 cm - в..
2.202 ден.2.590 ден.
без ДДВ: 1.866 ден.
-15%
Стол Т400/3
Димензии: 45 x 41 х 101 cm - димензии на седечки дел: 45 х 41 cm - висина..
2.286 ден.2.690 ден.
без ДДВ: 1.938 ден.
-15%
Стол ТАНАЈА
Димензии: 43 x 58 x 104,5 cm - висина на седечки дел: 46 cm Боја:  - Кафена - С..
3.221 ден.3.790 ден.
без ДДВ: 2.730 ден.
-15%
Стол ТЕА
Димензии: 50 x 56 х 91 cm - димензии на седечки дел: 40 х 47 cm - висина ..
3.392 ден.3.990 ден.
без ДДВ: 2.874 ден.
-15%
Стол ТИП ТОП
Димензии: 43 x 45 x 105 cm Висина на седиште: 42 cm Боја:  - Бело-..
2.372 ден.2.790 ден.
без ДДВ: 2.010 ден.
-15%
Стол УНА
Димензии: 52 x 49 х 87 cm - димензии на седечки дел: 49 х 43 cm - висина ..
3.392 ден.3.990 ден.
без ДДВ: 2.874 ден.
-15%
Стол ФИЛИП
Димензии: 43 x 53 х 95 cm Боја:  Црна Изработка: Модерен трпезариски с..
2.881 ден.3.390 ден.
без ДДВ: 2.442 ден.
-15%
Стол Х-214
Димензии: 45 x 53 х 90 cm Височина на седење: 47 cm Бо..
3.392 ден.3.990 ден.
без ДДВ: 2.874 ден.
-15%
Стол Х-240
Димензии: 44 x 39 х 87 cm Височина на седење: 47 cm Боја: Т..
2.712 ден.3.190 ден.
без ДДВ: 2.298 ден.
-10%
ТВ комода А18215
Димензии: 150 - 220 х 36 х 46 cm Боја: Како на фотографијата Изработка: Медија..
17.010 ден.18.900 ден.
без ДДВ: 14.415 ден.
-10%
ТВ комода Д613
Димензии: 200 х 45 х 46 cm Боја: Крем Сјај со Орев Изработка: Медијапан *Про..
24.210 ден.26.900 ден.
без ДДВ: 20.517 ден.
-10%
ТВ комода Д803
Димензии: 200 х 45 х 46 cm Боја: Бела сјај и Орев Изработка: Медијапан ..
24.210 ден.26.900 ден.
без ДДВ: 20.517 ден.
-10%
ТВ комода ДКВ1530
Димензии: 190 - 240 х 35 х 43 cm Боја: Бело - Сива, како на фотографијата Изработка..
17.910 ден.19.900 ден.
без ДДВ: 15.178 ден.
-10%
ТВ комода ДКВ1591
Димензии: 180-220 х 35 х 45 cm Боја: Бела, Сива и Жолта Изработка: Медија..
17.910 ден.19.900 ден.
без ДДВ: 15.178 ден.
-10%
ТВ комода ДКВ1591-П2
Димензии: 180-220 х 35 х 45 cm Боја: Бела, Сива и Жолта Изработка: Медија..
16.110 ден.17.900 ден.
без ДДВ: 13.653 ден.
-10%
ТВ комода ДКВ1598
Димензии: 180-240 х 34 х 44 cm Боја: Бела, Црна Изработка: Медијапан..
17.910 ден.19.900 ден.
без ДДВ: 15.178 ден.
-10%
ТВ комода Ф3200
Димензии: 270(+50) х 36 х 43,5 cm Боја:  - Бела Сјај - Крем Сјај Изработка..
21.510 ден.23.900 ден.
без ДДВ: 18.229 ден.
-10%
ТВ комода Х-1520
Димензии: 152-220 х 32 х 46 cm Боја: како на фотографијата Изработка: Медијапа..
17.010 ден.18.900 ден.
без ДДВ: 14.415 ден.
-10%
ТВ комода Х-2600
Димензии: 260 х 36 х 95 cm Боја: како на фотографијата Изработка: Медијапан, с..
22.410 ден.24.900 ден.
без ДДВ: 18.992 ден.
-10%
ТДФ ADAGIO
Димензии:     Тросед: 200 x 95 x 100 cm    Двосед: ..
51.210 ден.56.900 ден.
без ДДВ: 43.398 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS