Фотеља ПУЛСАР
 • Фотеља ПУЛСАР
 • Фотеља ПУЛСАР

Фотеља ПУЛСАР

18.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9590
Достапност: Out of Stock
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:
 • Димензии: 68 x 85-135 х 106-85 cm
 • Боја: 
 • - Црна
 • - Капучино
 • Изработка: Фотеља со релакс механизам и функција за масажа и греење, изработена од еко-кожа и PVC.
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS