Детска соба РАВЕН
 • Детска соба РАВЕН
 • Детска соба РАВЕН
 • Детска соба РАВЕН
 • Детска соба РАВЕН
 • Детска соба РАВЕН
 • Детска соба РАВЕН

Детска соба РАВЕН

41.310 ден.45.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 8115
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - лежај: 146 х 210 х 88 cm
 • - димензии за душек: 140 х 200 cm
 • - плакар: 170,3 х 61,2 х 210 cm
 • - биро: 150 х 60 х 74 cm
 • - библиотека: 60 х 41 х 192,5 cm
 • - натказна: 50 х 41,5 х 48,5 cm
 • Боја: Како на фотографијата (Сива, Бела, Црна и Зелена)
 • Изработка: Висококвалитетна иверка и метал
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: games, children, room, space,

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS