РАЗНО

РАЗНО

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-15%
Закачалка СЕЛЕНА Бела Висок сјај
Димензии: 210 x 43 х 200 cm Боја: Бела Висок сјај Изработка: Изработена од..
15.215 ден.17.900 ден.
без ДДВ: 12.894 ден.
-10%
Слика Канвас 60x90cm
Димензии: 60 х 90 cm Производот се подигнува од Мебел-Ви салон.     ..
1.161 ден.1.290 ден.
без ДДВ: 984 ден.
-10%
Слика Канвас 60x60cm
Димензии: 60 х 60 cm Производот се подигнува од Мебел-Ви салон.     ..
891 ден.990 ден.
без ДДВ: 755 ден.
-10%
Слика Канвас 50x50cm
Димензии: 50 х 50 cm Производот се подигнува од Мебел-Ви салон.     ..
774 ден.860 ден.
без ДДВ: 656 ден.
-10%
Слика Канвас 40x80cm
Димензии: 40 х 80 cm Производот се подигнува од Мебел-Ви салон.     ..
801 ден.890 ден.
без ДДВ: 679 ден.
-10%
Слика Канвас 40x60cm
Димензии: 40 х 60 cm Производот се подигнува од Мебел-Ви салон.     ..
711 ден.790 ден.
без ДДВ: 603 ден.
-10%
Тоалетна ЛИНДА
Димензии: 120 х 40 х 70 cm ​Боја: Бела Софт со Сонома Изработка: Тоа..
6.210 ден.6.900 ден.
без ДДВ: 5.263 ден.
-10%
Сандаче за чевли СИТИ 4051
Димензии: 75 x 35,5 х 86 cm Боја: Темна Сонома со Бела Изработка: ..
4.140 ден.4.600 ден.
без ДДВ: 3.508 ден.
-10%
Сандаче за чевли СИТИ 4050
Димензии: 75 x 35,5 х 86 cm Боја: Орев со Костен Изработка: Израбо..
4.140 ден.4.600 ден.
без ДДВ: 3.508 ден.
-10%
Сандаче за чевли СИТИ 4042
Димензии: 67 x 28 х 123 cm Боја: Бела со Темна Сонома Изработка: Израбо..
4.410 ден.4.900 ден.
без ДДВ: 3.737 ден.
-10%
Сандаче за чевли СИТИ 4041
Димензии: 67 x 28 х 82,8 cm Боја: Темна Сонома со Бела Изработка: Изработена..
3.510 ден.3.900 ден.
без ДДВ: 2.975 ден.
-10%
Сандаче за чевли СИТИ 4032
Димензии: 67 x 28 х 122,3 cm Боја: Венге со Астра Изработка: Изработена..
4.410 ден.4.900 ден.
без ДДВ: 3.737 ден.
-10%
Сандаче за чевли СИТИ 4031
Димензии: 67 x 28 х 82,8 cm Боја: Венге со Астра Изработка: Изработена од ив..
3.510 ден.3.900 ден.
без ДДВ: 2.975 ден.
-10%
Тоалетна СИЕНА
Димензии: 70 x 34 х 117 cm Боја: Бела Сјај Изработка: Тоалетна изработена од..
8.910 ден.9.900 ден.
без ДДВ: 7.551 ден.
-10%
Сандаче за чевли СИЕНА 4
Димензии: 55 x 28 х 170 cm Боја: Бела Сјај Изработка: Сандаче за чевли ..
6.210 ден.6.900 ден.
без ДДВ: 5.263 ден.
-10%
Сандаче за чевли СИЕНА 3
Димензии: 55 x 28 х 130 cm Боја: Бела Сјај Изработка: Сандаче за чевли ..
5.670 ден.6.300 ден.
без ДДВ: 4.805 ден.
-15%
Закачалка СИЕНА 100
Димензии: 100 x 35 х 196 cm Боја: Бела Сјај Изработка: Закачалка изработе..
10.115 ден.11.900 ден.
без ДДВ: 8.572 ден.
-10%
Библиотека ХУД
Димензии: 94 х 42 х 153 cm Боја: Даб Изработка: Библиотека изработена од иверк..
14.310 ден.15.900 ден.
без ДДВ: 12.127 ден.
-15%
Претсобје ХУД
Димензии: 114 x 42 х 200 cm Боја: Даб Изработка: Претсобје..
15.215 ден.17.900 ден.
без ДДВ: 12.894 ден.
-10%
Огледало SECRET
Димензии: 85 x 141 х 2 cm Произведено во ЕУ  Бесплатна испорака.   Согласн..
8.910 ден.9.900 ден.
без ДДВ: 7.551 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS