Канцеларија

Канцеларија

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
Биро ХУД
Димензии: 129 х 60 х 76,5cm Боја: Даб Изработка: Биро изработно од иверка со црни м..
10.710 ден.11.900 ден.
без ДДВ: 9.076 ден.
-10%
Биро НЕТ
Димензии: 110 х 60 х 76,5cm Боја: Бела Изработка: Компјутерско биро, изра..
5.940 ден.6.600 ден.
без ДДВ: 5.034 ден.
-10%
Биро СИТИ 3027
Димензии: 120 x 60 х 76 cm Боја: Еурека Изработка: Компјутерско биро, изработе..
4.410 ден.4.900 ден.
без ДДВ: 3.737 ден.
-10%
Биро СИТИ 3025
Димензии: 110 x 55 х 96 cm Боја: Темен Даб со Бела Изработка: Компјутерско б..
4.410 ден.4.900 ден.
без ДДВ: 3.737 ден.
-15%
Лифтомат СПАРТАН
Димензии: 64 x 73 х 122-132 cm Височина на седење: 46-56 cm Издржливост: до 12..
7.310 ден.8.600 ден.
без ДДВ: 6.195 ден.
-15%
Лифтомат ХЕЛИКС 2
Димензии: 64 x 66 х 116-126 cm Височина на седење: 46-56 cm Издржливост: до 10..
7.565 ден.8.900 ден.
без ДДВ: 6.411 ден.
-15%
Лифтомат ЕЛИТЕ
Димензии: 57 x 60 х 100-110 cm Височина на седење: 46-56 cm Издржливост: до 11..
5.006 ден.5.890 ден.
без ДДВ: 4.243 ден.
-15%
Лифтомат ОЛАФ
Димензии: 58 x 59 х 113-121 cm Височина на седење: 45-52 cm Издржливост: до 10..
5.865 ден.6.900 ден.
без ДДВ: 4.970 ден.
-15%
Лифтомат КОМБО
Димензии: 62 x 64 х 95-105 cm Височина на седење: 48-58 cm Издржливост: до 100..
5.610 ден.6.600 ден.
без ДДВ: 4.754 ден.
-15%
Лифтомат ТОПИК
Димензии: 57 x 60 х 94-104 cm Височина на седење: 45-55 cm Издржливост: до 100..
4.505 ден.5.300 ден.
без ДДВ: 3.818 ден.
-10%
Биро БАРУ
Димензии: 109 x 55 х 62-88 cm Боја: Бела / Сина / Розева Изработка: ..
8.010 ден.8.900 ден.
без ДДВ: 6.788 ден.
-15%
Лифтомат СХ 117
Димензии: 46 x 55 х 99-112 cm Височина на седење: 48-61 cm Боја: - Црна - Сина ..
3.060 ден.3.600 ден.
без ДДВ: 2.593 ден.
-15%
Лифтомат СХ 100
Димензија: 47 х 51 х 88-102 cm Височина на седење: 45-59 cm Боја: - Црна - Сина - Зелен..
2.805 ден.3.300 ден.
без ДДВ: 2.377 ден.
-10%
Биро КОМБИНО
Димензии: 110 х 60 х 76,3 cm Боја: Сонома Даб со Венге (лице) и Сонома Даб ..
5.940 ден.6.600 ден.
без ДДВ: 5.034 ден.
-15%
Канцелариски стол ЕКО-КОНГРЕС
Димензии: 53 x 55 х 82 cm Височина на седење: 47 cm Боја: -..
1.267 ден.1.490 ден.
без ДДВ: 1.073 ден.
-15%
Лифтомат СИМОН
Димензии: 60 x 50 х 103-116 cm Височина на седење: 43-56 cm Издржливост: до 90..
5.015 ден.5.900 ден.
без ДДВ: 4.250 ден.
-15%
Закачалка В-45
Димензии: Ф38 x 186 cm Боја: Црна Материјал: Метална закачалка за јакни ..
3.060 ден.3.600 ден.
без ДДВ: 2.593 ден.
-15%
Лифтомат БЕАТРИС
Димензии: 63 x 60 х 119,5-129,5 cm Височина на седење: 48-58 cm Издржливост: ..
7.055 ден.8.300 ден.
без ДДВ: 5.979 ден.
-15%
Закачалка БАУМ
Димензии: 30 x 30 х 170 cm Боја:  - Црна - Бела Изработка: Метална ..
2.805 ден.3.300 ден.
без ДДВ: 2.377 ден.
-15%
Закачалка АЈДА
Димензии: 31 x 31 х 172 cm Боја: Хром Изработка: Хромирана метална закача..
2.805 ден.3.300 ден.
без ДДВ: 2.377 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS