Лифтомат БЕАТРИС
 • Лифтомат БЕАТРИС
 • Лифтомат БЕАТРИС

Лифтомат БЕАТРИС

8.390 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 8467
Достапност: Распродадено
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:
 • Димензии: 63 x 60 х 119,5-129,5 cm
 • Височина на седење: 48-58 cm
 • Издржливост: до 130 kg
 • Боја:
 • - Сива со Црна
 • - Црвена со Црна
 • Изработка: Сива или црвена ткаенина со црна еко-кожа.
 • Бесплатна испорака.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS