Акција
Детски лифтомат КИДИ
 • Детски лифтомат КИДИ
 • Детски лифтомат КИДИ

Детски лифтомат КИДИ

3.600 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 8094
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Расположливи опции

* Боја на лифтомат:
  • Димензии: 40,5 x 45 х 74-84 cm
  • Височина на седење: 41-51 cm
  • Издржливост: до 90 kg
  • Боја:
  • - Сина
  • - Црвена
  • - Зелена
  • Изработка: Работна столица со можност за подесување висина, тврди тркалца и мрежа на подпирачкиот дел.
  • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.
   

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS