Акција
Клацкалка ЛИОН
 • Клацкалка ЛИОН

Клацкалка ЛИОН

6.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 7414
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:
 • Димензии: 67 х 78 х 95 cm
 • Боја: 
 • - Натур дрво со Крем штоф
 • - Натур дрво со Син штоф
 • - Натур дрво со Црвен штоф
 • Изработка: Изработено од дрво и квалитетен мебел-штоф.
 • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS