Акција
-6%
АГ ГАЛЕРИЈА П
32.670 ден.34.900 ден.
32.670 ден.34.900 ден.
-25%
Закачалка СИТИ 225
8.970 ден.11.900 ден.
8.970 ден.11.900 ден.
-9%
Кауч ТИКО
9.970 ден.10.900 ден.
9.970 ден.10.900 ден.
-10%
Комода 129
13.370 ден.14.900 ден.
13.370 ден.14.900 ден.
-19%
Лежај СОМИ
19.870 ден.24.600 ден.
19.870 ден.24.600 ден.
-23%
Ормар ОРГАНЗА
10.770 ден.13.900 ден.
10.770 ден.13.900 ден.
Закачалка МАДРАНО
 • Закачалка МАДРАНО

Закачалка МАДРАНО

23.900 ден.
без ДДВ: 20.254 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 8961
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 220 x 40 х 203 cm
 • - ормар со огледало: 60 x 40 х 203 cm
 • - низок елемент: 100 x 40 х 103 cm
 • - грб со огледало: 100 x 20 х 80 cm
 • - елемент за закачалка: 60 x 38,5 х 203 cm
 • Боја: Бела
 • Изработка: Изработена од фарбан медијапан висок сјај (лице) и висококвалитетна иверка (корпус).
 • Бесплатна испорака.
Монтажна шема
ЗАКАЧАЛКА МАДРАНО
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS