Акција
Тоалетна МЕЛИСА
 • Тоалетна МЕЛИСА

Тоалетна МЕЛИСА

6.600 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10246
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 124,5 х 42 х 90 cm
 • Боја: Темна Сонома со Антрацит
 • Изработка: Тоалетна изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 18мм.
 • *Производот се испорачува немонтиран.
 • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.

Монтажна шема
ТОАЛЕТНА МЕЛИСА

 

 •  
 •  
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS