РАЗНО

РАЗНО

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Клацкалка ЛИОН
Димензии: 67 х 78 х 95 cm Боја:  - Натур дрво со Крем штоф - Натур дрво ..
6.900 ден.
без ДДВ: 5.847 ден.
Библиотека ЧАРЛИ
Димензии: 158,5 х 29 х 145,5 cm Боја: Темна Сонома Изработка: Библиотека израб..
6.600 ден.
без ДДВ: 5.593 ден.
Закачалка МАДРАНО
Димензии: 220 x 40 х 203 cm - ормар со огледало: 60 x 40 х 203 cm - низок елемент:&..
23.900 ден.
без ДДВ: 20.254 ден.
Закачалка БЕНИ бела
Димензии: 220 x 38 х 190 cm Боја: Бела Изработка: Изработена од медијапан..
19.600 ден.
без ДДВ: 16.610 ден.
Тоалетна КОМБИНО
Димензии: 74 х 34 х 74 cm ​Боја: Сонома Даб со Венге (лице) и Сонома Даб со Денвер Да..
5.900 ден.
без ДДВ: 5.000 ден.
Закачалка В-45
Димензии: Ф38 x 186 cm Боја: Црна Материјал: Метална закачалка за јакни ..
3.600 ден.
без ДДВ: 3.051 ден.
Претсобје СЛЕЈТ
Димензии: 246 (215 минимум) x 35 х 194 cm - висок елемент: 54,5 x 35 х 194 cm -..
20.900 ден.
без ДДВ: 17.712 ден.
Закачалка ЛАНА
Димензии: 200 x 43 х 200 cm Боја: Венеција (Орев) со Крем Изработка: Израб..
14.900 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.
Закачалка БАУМ
Димензии: 30 x 30 х 170 cm Боја:  - Црна - Бела Изработка: Метална ..
3.300 ден.
без ДДВ: 2.797 ден.
Закачалка АЈДА
Димензии: 31 x 31 х 172 cm Боја: Хром Изработка: Хромирана метална закача..
3.300 ден.
без ДДВ: 2.797 ден.
Сандаче за чевли СИТИ 286
Димензии: 67 x 28 х 98 cm Боја: Корно со Елвира Изработка: Сандаче во д..
4.900 ден.
без ДДВ: 4.153 ден.
Клацкалка БЕН Х
Димензии: 55 х 97 х 99 cm Боја: Црна  Изработка: Модерна клацкалка израбо..
7.900 ден.
без ДДВ: 6.695 ден.
Закачалка СИТИ 225
Димензии: 130 x 34 х 186 cm Боја: како на фотографијата, Астра со графит Изр..
11.900 ден.
без ДДВ: 10.085 ден.
Закачалка СИТИ 226
Димензии:  - гардеробер: 50 x 33 х 183 cm - сандаче за обувки: 80 x 33 х 100..
14.900 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.
Латофлекс
Димензии:  - 80 x 200 cm - 90 x 200 cm Висина:  4 cm 25 летвички..
3.600 ден.
без ДДВ: 3.051 ден.
Огледало ENERGY
Димензии: 80 x 120 х 1,9 cm Произведено во ЕУ  Доплата од 600 ден. за достава на на..
8.600 ден.
без ДДВ: 7.288 ден.
Огледало GLAMOUR
Димензии: 80 x 120 х 1,9 cm Произведено во ЕУ  Доплата од 600 ден. за достава на ..
9.300 ден.
без ДДВ: 7.881 ден.
Сандаче за чевли 113
Димензии: 50 x 25 х 163,5 cm Боја: Венге (корпус) со Астра дезен (преден дел) Изр..
6.900 ден.
без ДДВ: 5.847 ден.
Огледало ХАРМОНИ
Димензии: 64 x 99 х 0,39 cm Произведено во ЕУ  Доплата од 600 ден. за достава на ..
9.600 ден.
без ДДВ: 8.136 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS