Огледала

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Огледало ENERGY
Димензии: 80 x 120 х 1,9 cm Произведено во ЕУ  Доплата од 600 ден. за достава на на..
8.600 ден.
без ДДВ: 7.288 ден.
Огледало GLAMOUR
Димензии: 80 x 120 х 1,9 cm Произведено во ЕУ  Доплата од 600 ден. за достава на ..
9.300 ден.
без ДДВ: 7.881 ден.
Огледало ХАРМОНИ
Димензии: 64 x 99 х 0,39 cm Произведено во ЕУ  Доплата од 600 ден. за достава на ..
9.600 ден.
без ДДВ: 8.136 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS