ОСТАНАТО

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Табуретка ЗДЕНКА
Димензии: 86 x 42 x 42 cm    Еден дел: 42 x 42 x 42 cm ..
2.590 ден.
без ДДВ: 2.195 ден.
Табуретка ТВИНС
Димензии: Ø64 x 41 cm Боја: Црна со Бела Изработка: Дводелна табур..
2.900 ден.
без ДДВ: 2.458 ден.
Тоалетна МЕЛИСА
Димензии: 124,5 х 42 х 90 cm ​Боја: Темна Сонома со Антрацит Изработка:&n..
6.600 ден.
без ДДВ: 5.593 ден.
Клацкалка ЛИОН
Димензии: 67 х 78 х 95 cm Боја:  - Натур дрво со Крем штоф - Натур дрво ..
6.900 ден.
без ДДВ: 5.847 ден.
Тоалетна КОМБИНО
Димензии: 74 х 34 х 74 cm ​Боја: Сонома Даб со Венге (лице) и Сонома Даб со Денвер Да..
5.900 ден.
без ДДВ: 5.000 ден.
Клацкалка БЕН Х
Димензии: 55 х 97 х 99 cm Боја: Црна  Изработка: Модерна клацкалка израбо..
7.900 ден.
без ДДВ: 6.695 ден.
Латофлекс
Димензии:  - 80 x 200 cm - 90 x 200 cm Висина:  4 cm 25 летвички..
3.600 ден.
без ДДВ: 3.051 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS