Лифтомат ПИЦ

Лифтомат ПИЦ

6.990 ден.
Димензии: Д: 65 cm  x  Ш: 60 cm  x  В: 121 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12043
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:
 • Димензии: 65 x 60 х 121 - 131 cm
 • Височина на седење: 48-58 cm
 • Издржливост: до 130 kg
 • Боја:
 • - Сива со Црна
 • Изработка: Модерен лифтомат изработен во штоф и хромирана основа.
 • *Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.
   
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS