Акција
Плакар БЛУ
 • Плакар БЛУ

Плакар БЛУ

11.900 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 10518
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 130 х 55,5 х 191 cm
  Боја: Даб Ојстер со Бела и Син принт
 • Изработка: Шибер изработен од иверка со дебелина 16мм. Врати со меко затворање.
  *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Бесплатна испорака.
 • *Рок на испорака: 30 работни денови.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS