Претсобје СЛЕЈТ
 • Претсобје СЛЕЈТ
 • Претсобје СЛЕЈТ

Претсобје СЛЕЈТ

21.900 ден.
Димензии: Д: 215 cm  x  Ш: 35 cm  x  В: 194 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 7942
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 246 (215 минимум) x 35 х 194 cm
 • - висок елемент: 54,5 x 35 х 194 cm
 • - низок елемент: 119,5 x 30 х 65 cm
 • - закачалка: 40 x 30 х 190 cm
 • - огледало: 120 x 70 cm
 • Боја: Бела Сјај со Бела Мат
 • Изработка: Медијапан.
  Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS