Сандачиња за чевли

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Сандаче за чевли МАРТИН
Димензии: 50 x 25 х 171 cm Боја: Кафен Даб Изработка: Сандаче за чевли изработ..
6.900 ден.
без ДДВ: 5.847 ден.
Сандаче за чевли ТОМАС
Димензии: 55 x 36,5 х 118,5 cm Боја: Кафен Даб Изработка: Иверка *Производ..
4.900 ден.
без ДДВ: 4.153 ден.
Сандаче за чевли СИТИ 286
Димензии: 67 x 28 х 98 cm Боја: Корно со Елвира Изработка: Сандаче во д..
4.900 ден.
без ДДВ: 4.153 ден.
Сандаче за чевли 113
Димензии: 50 x 25 х 163,5 cm Боја: Венге (корпус) со Астра дезен (преден дел) Изр..
6.900 ден.
без ДДВ: 5.847 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS