Акција
-15%
Детска соба АДИ
24.565 ден.28.900 ден.
24.565 ден.28.900 ден.
-10%
Душек Алегро Премиум
25.191 ден.27.990 ден.
25.191 ден.27.990 ден.
-10%
Душек Алегро Верту
8.910 ден.9.900 ден.
8.910 ден.9.900 ден.
-38%
Бифе БЈАНКО
9.900 ден.15.900 ден.
9.900 ден.15.900 ден.
-10%
АГ ПЕРА
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
-15%
Барски стол ВАЛЕН
4.242 ден.4.990 ден.
4.242 ден.4.990 ден.
-10%
АГ ПЕРЛА ЧЕСТЕР
69.210 ден.76.900 ден.
69.210 ден.76.900 ден.
-15%
Барски стол СПОРТ
3.732 ден.4.390 ден.
3.732 ден.4.390 ден.
-19%
АГ ПЕРА голема
49.900 ден.61.900 ден.
49.900 ден.61.900 ден.
-10%
Душек Алегро Виско Релакс
22.410 ден.24.900 ден.
22.410 ден.24.900 ден.
-10%
АГ ТАЊА
29.610 ден.32.900 ден.
29.610 ден.32.900 ден.
-10%
Душек Алегро Покет
8.999 ден.9.999 ден.
8.999 ден.9.999 ден.
-10%
Блок кујна ТРЕЈСИ 260
26.010 ден.28.900 ден.
26.010 ден.28.900 ден.
-10%
АГ МИНИ МОРГАН
31.410 ден.34.900 ден.
31.410 ден.34.900 ден.
-10%
Бифе КАШМИР
16.110 ден.17.900 ден.
16.110 ден.17.900 ден.
-10%
Бифе 2014
23.310 ден.25.900 ден.
23.310 ден.25.900 ден.
-10%
АГ МОНИ
31.410 ден.34.900 ден.
31.410 ден.34.900 ден.
-10%
АГ ХАКА
35.010 ден.38.900 ден.
35.010 ден.38.900 ден.
Слика Канвас 50x50cm
 • Слика Канвас 50x50cm
 • Слика Канвас 50x50cm

Слика Канвас 50x50cm

774 ден.860 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11128
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 50 х 50 cm
 • Производот се подигнува од Мебел-Ви салон.
 •  
 •  

 

 •  
 •  
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS