Акција
-10%
АГ ПЕРЛА ЧЕСТЕР
69.210 ден.76.900 ден.
69.210 ден.76.900 ден.
-10%
Душек Алегро Покет
8.999 ден.9.999 ден.
8.999 ден.9.999 ден.
-10%
Бифе TIZIANO
17.910 ден.19.900 ден.
17.910 ден.19.900 ден.
-10%
АГ СИЦИЛИЈА
75.510 ден.83.900 ден.
75.510 ден.83.900 ден.
-10%
Бифе СЛЕЈТ
12.510 ден.13.900 ден.
12.510 ден.13.900 ден.
-10%
АГ ТОНИ
28.710 ден.31.900 ден.
28.710 ден.31.900 ден.
-10%
Блок кујна ХЕЛЕНА
14.310 ден.15.900 ден.
14.310 ден.15.900 ден.
-10%
АГ КАИРО
53.010 ден.58.900 ден.
53.010 ден.58.900 ден.
-10%
АГ АФРОДИТА
26.910 ден.29.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
26.910 ден.29.900 ден.
-10%
Бифе КАШМИР
16.110 ден.17.900 ден.
16.110 ден.17.900 ден.
-10%
Биро НЕТ
6.021 ден.6.690 ден.
6.021 ден.6.690 ден.
-10%
АГ ПАРМА
53.910 ден.59.900 ден.
53.910 ден.59.900 ден.
-10%
Бифе СОФИЈА
8.370 ден.9.300 ден.
8.370 ден.9.300 ден.
-10%
АГ МОНИ
31.410 ден.34.900 ден.
31.410 ден.34.900 ден.
-38%
Бифе БЈАНКО
9.900 ден.15.900 ден.
9.900 ден.15.900 ден.
-10%
Библиотека ХУД
14.310 ден.15.900 ден.
14.310 ден.15.900 ден.
-10%
Бифе ЈУЛЕДА
6.210 ден.6.900 ден.
6.210 ден.6.900 ден.
-10%
Душек Алегро Елеганс
4.140 ден.4.599 ден.
4.140 ден.4.599 ден.
Слика Канвас 40x60cm
 • Слика Канвас 40x60cm
 • Слика Канвас 40x60cm

Слика Канвас 40x60cm

711 ден.790 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11131
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 40 х 60 cm
 • Производот се подигнува од Мебел-Ви салон.
 •  
 •  

 

 •  
 •  
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS