Акција
-6%
АГ ГАЛЕРИЈА П
32.670 ден.34.900 ден.
32.670 ден.34.900 ден.
-25%
Закачалка СИТИ 225
8.970 ден.11.900 ден.
8.970 ден.11.900 ден.
-9%
Кауч ТИКО
9.970 ден.10.900 ден.
9.970 ден.10.900 ден.
-10%
Комода 129
13.370 ден.14.900 ден.
13.370 ден.14.900 ден.
-19%
Лежај СОМИ
19.870 ден.24.600 ден.
19.870 ден.24.600 ден.
-23%
Ормар ОРГАНЗА
10.770 ден.13.900 ден.
10.770 ден.13.900 ден.
Табуретка ЗДЕНКА
  • Табуретка ЗДЕНКА

Табуретка ЗДЕНКА

2.590 ден.
без ДДВ: 2.195 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 8956
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* ТАБУРЕТКА ЗДЕНКА БОЈА:


  • Димензии: 86 x 42 x 42 cm
  •    Еден дел: 42 x 42 x 42 cm
  • Боја: 
  • Црна со Бела
  • - Кафена со Крем
  • Изработка: Дводелна табуретка изработена во еко-кожа
  • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS