Акција
Тоалетна СИЛВИЈА

Тоалетна СИЛВИЈА

3.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10671
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 60 х 43 х 68 cm
  • Боја: Меркур со Перла (како на сликата)
  • Изработка: Тоалетна изработена од висок квалитетна иверка со дебелина 18мм и со 3 фиоки.
  • Бесплатна испорака.

 

  •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS