Акција
Тоалетна ГАБРИЕЛА

Тоалетна ГАБРИЕЛА

9.900 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 10528
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 120 х 42,5 х 81 cm
 • Боја: Бела со Бела Сјај
 • Изработка: Тоалетна изработена од иверка со дебелина 16мм и МДФ со дебелина 18мм 3 фиоки и 3 вратички со меко затворање.
 • *Производот се испорачува немонтиран.
 • *Бесплатна испорака.
 • *Рок на испорака: 30 работни денови.

 

 •  
 •  
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS