Акција
-22%
Клуб маса К-1120 иверка
6.900 ден.8.900 ден.
6.900 ден.8.900 ден.
-8%
ТДФ ПОСИТАНО
97.900 ден.106.900 ден.
97.900 ден.106.900 ден.
-20%
Стол ДЦ1741
2.390 ден.2.990 ден.
2.390 ден.2.990 ден.
-15%
ТДФ БОНИ
33.900 ден.39.900 ден.
33.900 ден.39.900 ден.
-41%
Клуб маса КУМБА
6.900 ден.11.600 ден.
6.900 ден.11.600 ден.
-25%
ТДФ ДИВАНО
29.900 ден.39.900 ден.
29.900 ден.39.900 ден.
-31%
АГ РИВА
24.900 ден.35.900 ден.
24.900 ден.35.900 ден.
-52%
Стол ДЦ1779-2
1.390 ден.2.900 ден.
1.390 ден.2.900 ден.
-30%
Блок кујна ДАЈМОНД
27.900 ден.39.900 ден.
27.900 ден.39.900 ден.
-31%
Клуб маса 4017
8.900 ден.12.900 ден.
8.900 ден.12.900 ден.
-16%
ТДФ ВЕРНАНЦА
37.900 ден.44.900 ден.
37.900 ден.44.900 ден.
-44%
Комода БРАЈТ
12.900 ден.22.900 ден.
12.900 ден.22.900 ден.
-14%
Лежај ЧЕСТЕР
22.900 ден.26.500 ден.
22.900 ден.26.500 ден.
-15%
Двосед ЛИВОРНО
22.900 ден.26.900 ден.
22.900 ден.26.900 ден.
-49%
Клуб маса ФИНТ
2.990 ден.5.900 ден.
2.990 ден.5.900 ден.
-23%
Клуб маса ДЕМЕТЕР
9.900 ден.12.900 ден.
9.900 ден.12.900 ден.
-29%
Лифтомат КОМБО
4.690 ден.6.600 ден.
4.690 ден.6.600 ден.
-14%
Стол ПАЛМА 2
2.390 ден.2.790 ден.
2.390 ден.2.790 ден.
Тоалетна МАРИО ЕМ
 • Тоалетна МАРИО ЕМ
 • Тоалетна МАРИО ЕМ
 • Тоалетна МАРИО ЕМ
 • Тоалетна МАРИО ЕМ

Тоалетна МАРИО ЕМ

4.900 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 10464
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА: • Димензии: 100 х 43,5 х 91 cm
  Боја: 
  - Венге со Астра
  - Сонома
  - Орев Адмирал
  Изработка: Тоалетна изработена од иверка 16мм, со 4 фиоки и 2 вратички од страните.
  *Монтажата не е вклучена во цената.
  *Рок на испорака: 30 работни денови.
  Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS