Акција
Тоалетна МАРИО ЕС
 • Тоалетна МАРИО ЕС
 • Тоалетна МАРИО ЕС
 • Тоалетна МАРИО ЕС
 • Тоалетна МАРИО ЕС

Тоалетна МАРИО ЕС

3.900 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 10463
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА: • Димензии: 80 х 43,5 х 76 cm
  Боја: 
  - Венге со Астра
  - Сонома
  - Орев Адмирал
  Изработка: Тоалетна изработена од иверка 16мм, со 4 фиоки.
  *Монтажата не е вклучена во цената.
  *Рок на испорака: 30 работни денови.
  Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS