Акција
Закачалка ЧИКО
  • Закачалка ЧИКО
  • Закачалка ЧИКО

Закачалка ЧИКО

6.600 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 10522
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 90 x 33,5 х 201 cm 
  • Боја:  Темна Сонома
  • Изработка: Закачалка со можност за монтажа и во огледална варјанта изработена од иверка со дебелина 16мм. Вклучува ормар со 3 полици и огледало на вратата, сандаче за чевли и 2 закачалки. Врата со меко затворање.
  • *Доплата од 600 ден. за достава за нарачки до 8000 ден.
  • *Монтажата не е вклучена во цената.
  • *Рок на испорака: 30 работни денови.
Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS