Закачалка ДУРО
 • Закачалка ДУРО

Закачалка ДУРО

21.900 ден.
Димензии: Д: 242.7 cm  x  Ш: 35 cm  x  В: 199.1 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9868
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 
  Димензии: 271,7 (мин.242,7) x 35 x 199,1 cm
  Ормар: 61,2 x 35 x 199,1 cm
  Сандаче за кондури: 120 x 35 x 96,4 cm
  Ѕиден панел - закачалка: 61,4 x 32,3 x 199,1 cm
  Огледало: 120 x 70 x 1,8 cm
 • Боја: Бела Бор со Антички Даб
 • Изработка: Иверка и огледало
  Бесплатна испорака.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS