Акција
Закачалка ФИНО ПЛУС
 • Закачалка ФИНО ПЛУС

Закачалка ФИНО ПЛУС

9.900 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 10524
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 139 x 32,5 х 191 cm 
 • - Ормар: 72 x 32 х 147 cm 
 • - Сандаче за чевли 1: 172 x 32,5 х 44 cm ​
 • - Сандаче за чевли 2: 172 x 32,5 х 44 cm ​
 • - Закачалка со огледало: 67 x 28 х 92,5 cm ​
 • Боја: Елвира со корно
 • Изработка: Закачалка составена од 4 посебни елементи, со можност за монтажа во повеќе варјанти изработена од иверка со дебелина 16мм. Вклучува еднокрилен ормар со огледало на вратата и меко затворање, 2 сандачиња за чевли со по 2 реда механизми за повеќе чевли и закачалка со огледало.
 • *Бесплатна испорака.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Рок на испорака: 30 работни денови.
 •  
Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS