Закачалка ЛАКИ
  • Закачалка ЛАКИ

Закачалка ЛАКИ

13.300 ден.
Димензии: Д: 150 cm  x  Ш: 38 cm  x  В: 200 cm
Производител: Status
Шифра на производ: 12110
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 150 x 38 х 200 cm
  • Боја: Сонома Арвен
  • Изработка: Изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 16мм. Една лизгачка врата со огледало без фасет.
    Бесплатна испорака.
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS