Акција
Закачалка ПИКО
  • Закачалка ПИКО

Закачалка ПИКО

8.300 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 10520
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 123 x 35,5 х 195 cm 
  • Боја:  Даб Кафе
  • Изработка: Закачалка со рачки од Бел МДФ, изработена од иверка со дебелина 16мм. Вклучува еднокрилен ормар со огледало на вратата и меко затворање, една фиока и сандаче за чевли.
  • *Бесплатна испорака.
  • *Монтажата не е вклучена во цената.
  • *Рок на испорака: 30 работни денови.
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS