Акција
-51%
Клуб маса ЛАВА
4.900 ден.9.900 ден.
4.900 ден.9.900 ден.
-25%
Клуб маса БОБИ
5.900 ден.7.900 ден.
5.900 ден.7.900 ден.
-15%
Двосед ЛИВОРНО
22.900 ден.26.900 ден.
22.900 ден.26.900 ден.
-36%
Стол САФИР
1.990 ден.3.090 ден.
Врз основа на 1 оценки.
1.990 ден.3.090 ден.
-19%
Клуб маса ДКЈ366-П2
12.900 ден.15.900 ден.
12.900 ден.15.900 ден.
-40%
Блок кујна ОКТАВИА ЛУКСОРИ
23.900 ден.39.900 ден.
23.900 ден.39.900 ден.
-22%
Клуб маса К-1120 иверка
6.900 ден.8.900 ден.
6.900 ден.8.900 ден.
-34%
Биро БАРУ
5.900 ден.8.900 ден.
5.900 ден.8.900 ден.
-22%
Клуб маса ЛИЦИТА
6.900 ден.8.900 ден.
6.900 ден.8.900 ден.
-11%
ТДФ ТАРА
39.900 ден.44.900 ден.
39.900 ден.44.900 ден.
-23%
Клуб маса АНТИК
9.900 ден.12.900 ден.
9.900 ден.12.900 ден.
-42%
Бифе БИГ БЕНГ
6.900 ден.11.900 ден.
6.900 ден.11.900 ден.
-40%
Клуб маса 4016
8.900 ден.14.900 ден.
8.900 ден.14.900 ден.
-14%
Лежај ЧЕСТЕР
22.900 ден.26.500 ден.
22.900 ден.26.500 ден.
-14%
Стол ПАЛМА 2
2.390 ден.2.790 ден.
2.390 ден.2.790 ден.
-17%
Спална соба ЛАЗУР
18.900 ден.22.900 ден.
18.900 ден.22.900 ден.
-30%
Стол КЕЛЕБЕК
1.190 ден.1.690 ден.
1.190 ден.1.690 ден.
-40%
Закачалка АЈДА
1.990 ден.3.300 ден.
1.990 ден.3.300 ден.
Закачалка СЕЛЕНА

Закачалка СЕЛЕНА

14.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10376
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 210 x 43 х 200 cm
  • Боја: Сонома со Бела
  • Изработка: Изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 18мм воСветло Сонома и Белчи апликации кај вратичките, со огледала на ѕид и едната врата.
  • Бесплатна испорака.
Монтажна шема
ЗАКАЧАЛКА СEЛЕНА
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS