Закачалка СИЕНА 100

Закачалка СИЕНА 100

11.900 ден.
Димензии: Д: 100 cm  x  Ш: 35 cm  x  В: 96 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10893
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 100 x 35 х 196 cm
  • Боја: Бела Сјај
  • Изработка: Закачалка изработена од Бела Сјај МДФ (лице) и уверка (корпус). Вклучено огледало.
    Бесплатна испорака.
  •  
Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS