Акција
-6%
АГ ГАЛЕРИЈА П
32.670 ден.34.900 ден.
32.670 ден.34.900 ден.
-25%
Закачалка СИТИ 225
8.970 ден.11.900 ден.
8.970 ден.11.900 ден.
-9%
Кауч ТИКО
9.970 ден.10.900 ден.
9.970 ден.10.900 ден.
-10%
Комода 129
13.370 ден.14.900 ден.
13.370 ден.14.900 ден.
-19%
Лежај СОМИ
19.870 ден.24.600 ден.
19.870 ден.24.600 ден.
-23%
Ормар ОРГАНЗА
10.770 ден.13.900 ден.
10.770 ден.13.900 ден.
Закачалка СИТИ 226

Закачалка СИТИ 226

14.900 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 7835
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 
 • - гардеробер: 50 x 33 х 183 cm
 • - сандаче за обувки: 80 x 33 х 100 cm
 • - огледало: 72 x 25 х 59 cm
 • - закачалка: 52 x 30 х 183 cm
 • Боја: како на сликата, Даб со Бела
 • Изработка: Иверка
 • Бесплатна испорака.
 •  
 •  
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS