Закачалки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
Закачалка СИЕНА 100
Димензии: 100 x 35 х 196 cm Боја: Бела Сјај Изработка: Закачалка изработе..
10.710 ден.11.900 ден.
без ДДВ: 9.076 ден.
-10%
Претсобје ХУД
Димензии: 114 x 42 х 200 cm Боја: Даб Изработка: Претсобје..
16.110 ден.17.900 ден.
без ДДВ: 13.653 ден.
-10%
Закачалка СЕЛЕНА
Димензии: 210 x 43 х 200 cm Боја: Сонома со Бела Изработка: Изработена од ..
13.410 ден.14.900 ден.
без ДДВ: 11.364 ден.
Закачалка ФИНО ПЛУС
Димензии: 139 x 32,5 х 191 cm  - Ормар: 72 x 32 х 147 cm  - Сандач..
9.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
Закачалка ФИНО
Димензии: 144 x 32,5 х 191 cm  - Ормар: 72 x 32 х 147 cm  - С..
8.900 ден.
без ДДВ: 7.542 ден.
Закачалка ЧИКО
Димензии: 90 x 33,5 х 201 cm  Боја:  Темна Сонома Изработка: За..
6.600 ден.
без ДДВ: 5.593 ден.
Закачалка САНИ
Димензии: 130 x 33,5 х 185,5 cm  Боја:  Орев Адмирал со Костен Вирџинија ..
8.300 ден.
без ДДВ: 7.034 ден.
Закачалка ПИКО
Димензии: 123 x 35,5 х 195 cm  Боја:  Даб Кафе Изработка: ..
8.300 ден.
без ДДВ: 7.034 ден.
-10%
Закачалка МОНА
Димензии:  - висок елемент: 60 x 39 х 193 cm - низок елемент: 79 x 39 х 98,5 c..
12.510 ден.13.900 ден.
без ДДВ: 10.602 ден.
-10%
Закачалка ДУРО
Димензии:  Димензии: 271,7 (мин.242,7) x 35 x 199,1 cm Ормар: 61,2 x 35 x 199,1 cm С..
18.810 ден.20.900 ден.
без ДДВ: 15.941 ден.
-10%
Закачалка МАДРАНО
Димензии: 220 x 40 х 203 cm - ормар со огледало: 60 x 40 х 203 cm - низок елемент:&..
21.510 ден.23.900 ден.
без ДДВ: 18.229 ден.
-10%
Закачалка БЕНИ бела
Димензии: 220 x 38 х 190 cm - ормар: 60 x 38 х 190 cm - низок елемент: 80 x ..
15.210 ден.16.900 ден.
без ДДВ: 12.890 ден.
-10%
Закачалка СИТИ 217
Димензии: 120 x 35,5 х 199 cm Боја: Темна Сонома - Бела Изработка: Иверка со в..
9.810 ден.10.900 ден.
без ДДВ: 8.314 ден.
-10%
Закачалка В-45
Димензии: Ф38 x 186 cm Боја: Црна Материјал: Метална закачалка за јакни ..
3.240 ден.3.600 ден.
без ДДВ: 2.746 ден.
-10%
Претсобје СЛЕЈТ
Димензии: 246 (215 минимум) x 35 х 194 cm - висок елемент: 54,5 x 35 х 194 cm -..
18.810 ден.20.900 ден.
без ДДВ: 15.941 ден.
-10%
Закачалка ЛАНА
Димензии: 200 x 43 х 200 cm - ормар: 60 x 44 х 200 cm - низок елемент с..
13.410 ден.14.900 ден.
без ДДВ: 11.364 ден.
-10%
Закачалка БАУМ
Димензии: 30 x 30 х 170 cm Боја:  - Црна - Бела Изработка: Метална ..
2.970 ден.3.300 ден.
без ДДВ: 2.517 ден.
-10%
Закачалка АЈДА
Димензии: 31 x 31 х 172 cm Боја: Хром Изработка: Хромирана метална закача..
2.970 ден.3.300 ден.
без ДДВ: 2.517 ден.
-10%
Закачалка СИТИ 226
Димензии:  - гардеробер: 50 x 33 х 183 cm - сандаче за обувки: 80 x 33 х 100..
13.410 ден.14.900 ден.
без ДДВ: 11.364 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS