Акција
-20%
Бифе ЛАВА
7.920 ден.9.900 ден.
7.920 ден.9.900 ден.
-17%
Блок кујна МАРИЈА
9.877 ден.11.900 ден.
9.877 ден.11.900 ден.
-27%
Блок кујна ХЕЛЕНА
10.877 ден.14.900 ден.
10.877 ден.14.900 ден.
-25%
Закачалка СИТИ 226
11.175 ден.14.900 ден.
11.175 ден.14.900 ден.
-21%
Клуб маса АТЕНА
14.141 ден.17.900 ден.
14.141 ден.17.900 ден.
-25%
Клуб маса ДЕМЕТЕР
9.675 ден.12.900 ден.
9.675 ден.12.900 ден.
-25%
Клуб маса ЕРНЕС
7.425 ден.9.900 ден.
7.425 ден.9.900 ден.
-30%
Клуб маса ЛИНДА
4.830 ден.6.900 ден.
4.830 ден.6.900 ден.
-33%
Клуб маса ЛУНА
5.293 ден.7.900 ден.
5.293 ден.7.900 ден.
-45%
Клуб маса ПЕТЈА
4.345 ден.7.900 ден.
4.345 ден.7.900 ден.
-47%
Клуб маса ТУРО
4.187 ден.7.900 ден.
4.187 ден.7.900 ден.
-20%
Клуб маса ХАДЕС
13.520 ден.16.900 ден.
13.520 ден.16.900 ден.
-25%
Клуб маса ЦЕЛИНЕ
8.925 ден.11.900 ден.
8.925 ден.11.900 ден.
-25%
Комода ГРАНД
8.925 ден.11.900 ден.
8.925 ден.11.900 ден.
-25%
Комода ДУРО
20.925 ден.27.900 ден.
20.925 ден.27.900 ден.
-20%
Комода ЕЛДА
9.840 ден.12.300 ден.
9.840 ден.12.300 ден.
Закачалка ФИНО
 • Закачалка ФИНО

Закачалка ФИНО

8.900 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 10522
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 144 x 32,5 х 191 cm 
 • - Ормар: 72 x 32 х 147 cm 
 • - Сандаче за чевли 1: 172 x 32,5 х 44 cm ​
 • - Сандаче за чевли 2: 172 x 32,5 х 44 cm ​
 • - Закачалка: 72 x 28 х 147 cm ​
 • Боја: Елвира со корно
 • Изработка: Закачалка составена од 4 посебни елементи, со можност за монтажа во повеќе варјанти изработена од иверка со дебелина 16мм. Вклучува еднокрилен ормар со огледало на вратата и меко затворање, сандачиња за чевли со по 2 реда механизми за повеќе чевли и закачалка.
 • *Бесплатна испорака.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Рок на испорака: 30 работни денови.
 
 
 •  
 •  
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS