Комода РЕКС бела
  • Комода РЕКС бела

Комода РЕКС бела

14.900 ден.
Димензии: Д: 240 cm  x  Ш: 35 cm  x  В: 200 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10259
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 240 х 35 х 200 cm
  • Боја: Бела
  • Изработка: Комода изработена од фарбан медијапан во Бела боја (лице) и Бела мат иверка (корпус), со стаклени полици и лесонит во бела боја.
  • *Монтажата не е вклучена во цената.
  • Бесплатна испорака.

Монтажна шема
КОМОДА РЕКС

 

  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS