САЛОНИ


САЛОН ВИНИЦА 

►Површина: 3.500 m2                ►Адреса: Илинденска бб                ►Тел: 033/362-511                ►email: maloprodazba@mondivi.mk                ►​Раб. време: 08:00-20:00 (Пон-Саб)


САЛОН СКОПЈЕ 

►Површина: 3.000 m2  ►Адреса: Борис Трајковски бр.292 (нас. Пинтија)  Тел: 02/2700-513  ►email: 022700513@mondivi.mk  ►​Раб. време: 08:00-20:00 (Пон-Пет); 08:00-16:00 (Саб)

 


САЛОН ВЕЛЕС 

►Површина: 2.500 m2            ►Адреса: Академик Пенчо Давчев бр.204            ►Тел: 043/222-282            ►email: 043222282@mondivi.mk            ►​Раб. време: 08:00-20:00 (Пон-Саб)


САЛОН КУМАНОВО 

►Површина: 2.500 m2       ►Адреса: На влезот на нас. Карпош, под хотел Сателит       ►Тел: 031/415-066       ►email: 031415066@mondivi.mk      ►​Раб. време: 08:00-20:00 (Пон-Саб)


САЛОН КАВАДАРЦИ 

►Површина: 1.000 m2               ►Адреса: Шишка бр.51 (нас. Глишиќ)               ►Тел: 043/416-417               ►email: 043416417@mondivi.mk              ►​Раб. време: 08:00-20:00 (Пон-Саб)


САЛОН БИТОЛА 

►Површина: 2.300 m2             ►Адреса: Краварски Пат (патот кон Грција)             ►Тел: 047/488-599             ►email: 047488599@mondivi.mk            ►​Раб. време: 08:00-20:00 (Пон-Саб)

 


САЛОН ПРИЛЕП 

►Површина: 1.200 m2                   ►Адреса: Леце Котески бр.29 (Крушевски Пат, после Витаминка Прилеп)                   Тел: 048/402-426                  ►email: 048402426@mondivi.mk 

►​Раб. време: 08:00 - 20:00 (Пон - Вто, Чет - Пет); 08:00 - 16:00 (Среда и Сабота)

  


Салон за мебел Бирги Аж Струмица  (САЛОН ЗА МЕБЕЛ ИВАНА)  Главен дистрибутер на целокупниот асортиман на Мебел-Ви за Струмица

Адреса: Климент Охридски бб, 2400 Струмица  Тел: 034/326-655  Моб: 0070/214-667  ►email: 047488599@mondivi.mk  ►​Раб. време: 08:00 - 20:00 (Пон - Пет); 08:00 - 17:00 (Саб)

 


 

 

 

 

 

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Од самиот почеток, нашиот фокус е кон Вас купувачите – нашите најголеми и највредни партнери. За нас е привилегија Вашата доверба да ви помогнеме да го опремите Вашиот дом.

Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2017. UKION SHOPS