Спални соби

Спални соби

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
Спална соба ФУТУРА
Димензии:  - лежај: 165 х 215 х 80 cm висина за лежај: 42,5 cm - димензии за..
39.510 ден.43.900 ден.
без ДДВ: 33.483 ден.
-10%
Спална соба РУСТИК
Димензии:  - лежај: 195 х 220 х 120 cm - димензии за душек: 180 х 200 cm..
80.910 ден.89.900 ден.
без ДДВ: 68.568 ден.
-10%
Лежај РИКСОС
РИКСОС 160 26.900 денари 24.210 денари Надворешни димензии: 165 x 220 х..
24.210 ден.26.900 ден.
без ДДВ: 20.517 ден.
-10%
Лежај КОЛОРС
Димензии: 95,4 x 205 х 84 cm Димензии за душек: 90 х 200 cm Боја:&..
8.010 ден.8.900 ден.
без ДДВ: 6.788 ден.
-10%
Спална соба ЛОНДОН
Димензии:  - лежај: 190 х 243 х 132 cm - димензии за душек: 180..
80.910 ден.89.900 ден.
без ДДВ: 68.568 ден.
-10%
Спална соба МАРЧЕЛО
Димензии: - лежај: 190 х 243 х 132 cm - димензии за душек: 180 х 200..
80.910 ден.89.900 ден.
без ДДВ: 68.568 ден.
-10%
Тоалетна ЛИНДА
Димензии: 120 х 40 х 70 cm ​Боја: Бела Софт со Сонома Изработка: Тоа..
6.210 ден.6.900 ден.
без ДДВ: 5.263 ден.
-17%
Плакар ЛОНГЛАЈН 170 СПЕЦИЈАЛ
Димензии: 173 х 58 х 191 cm Боја: Капучино со Темна Сонома ..
9.900 ден.11.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
-10%
Лежај ДАРИЈАН 160цм
Димензии за душек: 160 х 200 cm Изработка: Во ограничен избор на бои и дезени ..
16.110 ден.17.900 ден.
без ДДВ: 13.653 ден.
-10%
Спална соба ЗАФИР
Димензии:  - лежај: 165 х 205 х 90 cm висина за лежај: 35,5 cm - димензии за..
25.110 ден.27.900 ден.
без ДДВ: 21.280 ден.
-31%
Лежај ТЕРАПИ
ЛЕЖАЈ ТЕРАПИ 90x190cm 12.900 денари 8.900 денари Надворешни димензии: 1..
8.900 ден.12.900 ден.
без ДДВ: 7.542 ден.
-20%
Плакар ВИНЕР 240
Димензии: 240 х 60 х 210 cm Боја:  - Бела со Антрацит  ..
17.040 ден.21.300 ден.
без ДДВ: 14.441 ден.
-37%
Лежај САТУРН
Димензии надворешно: 172 х 218 х 105 cm Висина на лежај: 34 cm + душек Бо..
11.900 ден.18.900 ден.
без ДДВ: 10.085 ден.
-10%
Лежај ДАРИЈАН француски
Димензии надворешно: 175 х 218 х 105 cm Висина на лежај: 45 cm Израб..
20.610 ден.22.900 ден.
без ДДВ: 17.466 ден.
-23%
Ормар ОРГАНЗА
Димензии: 140 х 52 х 230 cm Боја: Тортана со Бела Изработка: ..
9.900 ден.12.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
-29%
Спална соба МИЛАНО
Димензии:  - лежај: 240 х 212 х 109 cm (за душек 180 х 200 cm) - висина на лежај:&n..
39.900 ден.55.900 ден.
без ДДВ: 33.814 ден.
-10%
Спална соба ВАЛЕНТЕ
Димензии:  - лежај: 221 х 211 х 112 cm (за душек 180 х 200 cm) - висина на леж..
53.910 ден.59.900 ден.
без ДДВ: 45.686 ден.
-12%
Плакар ПРОМО ВИНЕР 220
Димензии: 220 x 61 x 210 cm   Боја:  - Сонома с..
14.900 ден.16.900 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.
-20%
Плакар ЛОЗАНО 220
Димензии: 220 х 61 х 210 cm Боја: Бела Сјај Изработка: Плакар из..
16.720 ден.20.900 ден.
без ДДВ: 14.169 ден.
-20%
Плакар ЛАРЕДО 220
Димензии: 220 х 61 х 210 cm Боја: Бела Сјај Изработка: Плакар из..
17.520 ден.21.900 ден.
без ДДВ: 14.847 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS