Лежај РОНДИНО

Лежај РОНДИНО

25.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12006
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Лежај со натказни: 274 x 240 х 92,5 cm (за душек 180 х 200 cm )
 • Висина на лежај: 37,5 cm
 • Тоалетна: 100 х 45 х 85,5 cm
 • Боја: Артисан со Бела
  Изработка: Висококвалитетна иверка со дебелина 18мм и Бела Медијапан Сјај. Вклучено ЛЕД осветлување.
 • *Лежајот е со вклучена подница, без душек.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS