Лежај ЧЕСТЕР
 • Лежај ЧЕСТЕР
 • Лежај ЧЕСТЕР
 • Лежај ЧЕСТЕР
 • Лежај ЧЕСТЕР

Лежај ЧЕСТЕР

27.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 11417
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Надворешни димензии: 175 x 237 x 111 cm
 • Димензии nа душек: 160 х 200 cm
 • Висина на лежај (со језгро): 45 cm
 • Изработка: Француски лежај со дополнителен простор за постелина.
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • *Цената се однесува за ограничен избор на бои и дезени.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Опција за нарачка со платна Ф категорија(избор боја): 30.900 денари
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: кревеет, лежај, bed

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS