Лежај ДУО со две натказни

Лежај ДУО со две натказни

12.900 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 12107
Достапност: На залиха
Количина:
 • Надворешни димензии: 180,5 х 206 x 70 cm
  Висина на лежај: 30 cm
 • Димензии за душек: 160 х 200 cm
 • 2 натказни: 50 х 33 х 51 cm
 • Боја: Темна Сонома
 • Изработка: Лежај изработен од иверка со 2 натказни.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
  Бесплатна испорака.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS