Лежај МОНИКА

Лежај МОНИКА

27.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12000
Достапност: На залиха
Количина:
 • Лежај: 264 x 205 х 113 cm (за душек 180 х 200 cm)
 • Натказна: 60 x 39 х 32 cm
 • Тоалетна: 120 х 40 х 145 cm
  Табуретка: 40 х 40 х 40 cm
 • Боја: Светол Орев со Крем Сјај
  Изработка: Висококвалитетна иверка со дебелина 18мм и медијапан сјај
 • *Лежајот е со вклучена подница, без душек.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS