Лежај ОРИОН
 • Лежај ОРИОН
 • Лежај ОРИОН

Лежај ОРИОН

23.900 ден.
Димензии: Д: 170 cm  x  Ш: 218 cm  x  В: 110 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11471
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии надворешно: 170 x 218 х 110 cm
 • Висина на лежај: 36 cm
 • Димензии за душек: 160 х 200 cm
 • Број на бои: Еднобојна
 • Изработка: Во сите бои на еко-кожа и штоф.
 • *Цената се однесува на лежај со вклучена латофлекс, без душек.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Бесплатна испорака.
  • *Цената се однесува ограничен избор дезени.
  •  

  • ОРИОН (платно категорија Ф) 26.900 денари

 

 • Бесплатна испорака.

 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS