Ормар ДУО
 • Ормар ДУО

Ормар ДУО

6.300 ден.
Димензии: Д: 80 cm  x  Ш: 52.5 cm  x  В: 191 cm
Производител: Status
Шифра на производ: 12105
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА: • Димензии: 80 х 52,5 х 191 cm
  Боја: 
  - Венге со Астра
  - Сонома
  - Орев Адмирал
  Изработка: 16мм.иверка, ормар составен од две врати.
  *Монтажата не е вклучена во цената.
  Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.

   

  Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS