Плакари

Плакари

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-17%
Плакар ЛОНГЛАЈН 170 СПЕЦИЈАЛ
Димензии: 173 х 58 х 191 cm Боја: Капучино со Темна Сонома ..
9.900 ден.11.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
-20%
Плакар ВИНЕР 240
Димензии: 240 х 60 х 210 cm Боја:  - Бела со Антрацит  ..
17.040 ден.21.300 ден.
без ДДВ: 14.441 ден.
-23%
Ормар ОРГАНЗА
Димензии: 140 х 52 х 230 cm Боја: Тортана со Бела Изработка: ..
9.900 ден.12.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
-12%
Плакар ПРОМО ВИНЕР 220
Димензии: 220 x 61 x 210 cm   Боја:  - Сонома с..
14.900 ден.16.900 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.
-20%
Плакар ЛОЗАНО 220
Димензии: 220 х 61 х 210 cm Боја: Бела Сјај Изработка: Плакар из..
16.720 ден.20.900 ден.
без ДДВ: 14.169 ден.
-20%
Плакар ЛАРЕДО 220
Димензии: 220 х 61 х 210 cm Боја: Бела Сјај Изработка: Плакар из..
17.520 ден.21.900 ден.
без ДДВ: 14.847 ден.
-17%
Плакар ЛОНГЛАЈН 170
Димензии: 173 х 58 х 191 cm Боја: Бела со Сонома Изработка: ..
9.900 ден.11.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
-18%
Плакар ВИН-2 200
Димензии: 201 х 61 х 201 cm Боја: Бела Изработка: ..
13.900 ден.16.900 ден.
без ДДВ: 11.780 ден.
-20%
Плакар ВАЈТ 170
Димензии: 170 х 61 х 191 cm Боја: Бела Изработка: Плак..
11.120 ден.13.900 ден.
без ДДВ: 9.424 ден.
-15%
Плакар ВИНЕР 270
Димензии: 270 х 60 х 210 cm Боја:  - Бела со Антрацит  ..
18.900 ден.22.300 ден.
без ДДВ: 16.017 ден.
-20%
Плакар КАРЛО
Карло 200цм 18.900 денари 17.010 денари Димензии: 200 x 61 x 210 cm &nb..
15.120 ден.18.900 ден.
без ДДВ: 12.814 ден.
-20%
Плакар ПЛАКАТО 170 њујорк
Димензии: 170.3 x 61,2 x 190,5 cm Боја:  - Бела со Њујорк принт ..
13.520 ден.16.900 ден.
без ДДВ: 11.458 ден.
-20%
Ормар ЈУПИТЕР 207
Димензии: 207 х 60 х 200 cm Боја: Бела со Тортана Изработка:&..
15.120 ден.18.900 ден.
без ДДВ: 12.814 ден.
-25%
Ормар ЈУПИТЕР 145
Димензии: 145 х 60 х 200 cm Боја: Бела со Тортана Изработк..
10.900 ден.14.600 ден.
без ДДВ: 9.237 ден.
-24%
Плакар ЈАВА
Димензии: 220 х 61 х 210 cm Боја: MUD Даб со Црно Стакло  ..
18.900 ден.24.900 ден.
без ДДВ: 16.017 ден.
-20%
Плакар ПЛАКАТО 170 графит
Димензии: 170.3 x 61,2 x 190,5 cm Боја:  - Бела со Графит принт ..
13.520 ден.16.900 ден.
без ДДВ: 11.458 ден.
-20%
Плакар ЛИОН
Димензии: 235 х 61 х 216 cm   Боја: Бела МДФ Сјај (лице) со..
20.720 ден.25.900 ден.
без ДДВ: 17.559 ден.
-20%
Плакар РОКЕТ
РОКЕТ 200: 25.900 денари 20.720 денари Димензии: 200 х 61 х 216 cm   ..
20.720 ден.25.900 ден.
без ДДВ: 17.559 ден.
-20%
Плакар ХОРИЗОНТ
Димензии: 200 х 60 х 223 cm Боја: Бела  Изработка: Високо квал..
15.120 ден.18.900 ден.
без ДДВ: 12.814 ден.
-12%
Плакар 300
Димензии: 300 х 60 х 223 cm Боја: - Тортана (Орев) - Перла (Крем) - Ц..
21.900 ден.24.900 ден.
без ДДВ: 18.559 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS